З отриманням контрольного сигналу в районі проведено оповіщення та збір керівного складу цивільного захисту. Оперативний штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій всіх рівнів провів засідання, на якому визначено порядок роботи під час реагування на загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій або бойових дій та терористичних актів. Вирішено питання взаємодії між оперативними штабами.
Здійснена оцінка обстановки, що склалася. Перевіряється наявність сил і засобів ЦЗ, їх можливості та завдання. Уточнені плани переведення територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.
Також проводиться перевірка захисних споруд та найпростіших укриттів (підвальних приміщень), пристосованих для укриття населення.
Перевіряється готовність захисних споруд до використання за призначенням. Проводяться розрахунки укриття населення в захисних спорудах. Вивчається можливість використання в якості захисних споруд підвалів житлових будинків.

Розрахунок укриття населення Менського району в захисних спорудах цивільного захисту, підвальних приміщеннях та погребах.

За інформацієюМенської РДА

 

Позначки: , ,