Менська міська рада оголошує новий міський молодіжний конкурс есе (невеликий за обсягом прозовий твір, що має довільну композицію і висловлює індивідуальні думки та враження з конкретного приводу чи питання і не претендує на вичерпне і визначальне трактування теми) “Людина живе стільки, скільки її пам’ятають”, присвячений пам’яті загиблих героїв нашого міста. Метою конкурсу є виховання патріотичних поглядів та переконань, національної свідомості молоді; популяризація сучасного героїзму, активної громадської позиції, волонтерського руху.

Предмет конкурсу — розповідь у формі есе про героя-земляка: бійця-учасника АТО. Конкурс проводиться з 13 січня до 1 лютого 2016 року.  Останній термін подання робіт до Менської міської ради — 1 лютого 2016 року. У конкурсі можуть брати участь особи, які проживають на території міста Мена.

Вимоги до есе: українською мовою, обсяг не більше 2 аркушів формату А4, розмір шрифту 14. До конкурсної роботи додається супроводжувальний лист з персональними даними конкурсанта: прізвище, ім’я, по батькові повністю; повна дата народження; адреса проживання, контактний телефон; повне найменування навчального закладу. За достовірність поданих персональних відомостей відповідальність несуть конкурсанти.

Конкурсні роботи оцінюються за наступними критеріями: самостійність пошукової роботи; унікальність матеріалу; змістовність викладення. Перевагу буде надано конкурсним роботам, які будуть основані не на матеріалі зі ЗМІ.

Підведення підсумків конкурсу — до 11 лютого 2016 року. Результати будуть розміщені на сайті Менської міської ради. Переможці будуть нагороджені призами та дипломами від мера. Конкурсні роботи будуть використані організаторами з метою створення електронної бази даних “Алея героїв”, популяризації Конкурсу та розміщені на сайті Менської міської ради, в засобах масової інформації.

Роботи надсилати електронною поштою на адресу: miskradamena@gmail.com з поміткою в темі “Конкурс” або за адресою, м. Мена, вул. Поштова, 7. Контактний телефон: 2-15-41.

 

Позначки: ,