Час своє забирає, і в жителів Менщини час поступово відбирає районний Будинок культури. Кілька років поспіль меняни живуть сподіваннями, що держава дасть грошей на ремонт закладу, і продовжують спостерігати за тим, як валиться їх культурний центр.
Міняти тут доведеться чимало. Голова Менської райдержадміністрації Олександр Мисник каже, нині перебиваються з копійки на копійку, аби Будинок культури зовсім не впав.
Косметичний ремонт всередині закладу потроху роблять. Не так давно привели до ладу малу залу Будинку культури і полагодили над нею дах. Він вже не тече. Тепер ця проблема нависла над великою глядацькою залою. Через дірки у стелі і обвалену плитку знадвору свій культурний заклад меняни жартома прозвали будинком «антикультури».

Дах над великою глядацькою залою поки не мінятимуть, на це немає коштів. Про сучасну покрівлю будуть думати вже у 2016-му. А от розбитий фасад, який так давно муляє очі менянам, планують розпочати якнайшвидше. Вже цієї осені. Бо своїм виглядом він псує красу центральної частини міста.

Чи не найбільше на це чекають ті, хто виступають на головній сцені міста. Сьогодні в районному будинку культури займаються багато творчих колективів. Серед них дев’ять дитячих, які об’єднують понад півтисячі талановитих діток. Артисти черговий раз сподіваються, що вже скоро їх Будинок матиме інший вигляд.

Тим часом очільник району ділиться з нами масштабними планами по покращенню інфраструктури міста. Тільки владнають фасад Будинку культури, мінятимуть його покрівлю. А за державні дев’ять мільйонів гривень, які Менський район тримає на рахунках, на території Центральної районної лікарні почнуть будувати 4-х квартирний будинок для медиків, також подбають про вуличне освітлення Мени.

Яна Титенок. ЧОДТРК “Сівер Центр”

 

Позначки: , ,