Щороку 15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.            До того 15 лютого неофіційно відзначалося як річниця завершення виведення радянських військ з Афганістану в 1989 році. Війна в Афганістані (повномасштабна збройна агресія Радянського Союзу проти суверенної держави Демократична Республіка Афганістан) розпочалась у грудні 1979 році нападом спецпідрозділів КДБ СРСР на президентський палац у Кабулі і вбивством президента країни Хафізулли Аміна і його оточення та введенням у країну “обмеженого контингенту” Радянської Армії. Війна за офіційними радянськими даними тривала до виводу основної маси радянських військ 15 лютого 1989 року. У результаті цієї війни загинуло (за міжнародними даними, прийнятими також і СРСР) близько 1,5 млн. або 10% із числа тодішнього населення Афганістану. Радянські втрати, за офіційними даними СРСР, становили близько 15 тисяч військовослужбовців.     Через горнило радянсько-афганської війни пройшло більше 160 000 українців. З них 2378 загинули, у тому числі 60 вважаються зниклими безвісти або тими, що потрапили в полон. Поранення отримали більше 8 000 українців, з них 4 687 повернулися додому інвалідами. Із 72 осіб, удостоєних за роки “афганської” війни звання Герой Радянського Союзу, є 11 українців.

Поклали свої голови на афганській землі і меняни: Анатолій Бурковський (смт. Березна), Володимир Жила (с. Дубрівка), Петро Мордашко (с. Феськівка), Сергій Титовський (с. Киселівка), Валерій Яцухно (с. Городище).

Наразі в Менському районі проживає 273 ветеранів-інтернаціоналістів, які мужньо, виявляючи при цьому гуманізм, людяність і милосердя, виконували ратний обов’язок на території інших держав, із них 109- воїнів-афганців.