17 травня 2018 року відбувся звітний концерт Менської дитячої  музичної школи.

Зі вступним привітальним словом виступила заступник міського голови Тетяна Вишняк, яка привітала музичну школу квітами від імені міського голови Геннадія Примакова. До учасників заходу зі словами вдячності звернулась начальник  відділу культури міської ради Світлана Шелудько.

В ході концерту викладачам  та учням-переможцям  музичної  школи начальником відділу освіти Менської міської ради  Мишкіним Ю.М. були вручені грамоти  та грошові винагороди.

Гран прі :

  • Олійник Євгенія – всеукраїнський фестиваль-концерт «Українська естафета творчості»

Дипломи І ступеня  здобули:

  • Абдрахімова Катерина – обласний конкурс «Граємо та співаємо джаз»;
  • Степанова Світлана – обласна музично-теоретична олімпіада;
  • Давиденко Марина – обласна музично-теоретична олімпіада;
  • Майстренко Валерія – обласна музично-теоретична олімпіада;
  • Олійник Ліза – всеукраїнський фестиваль-концерт «Українська естафета творчості»; всеукраїнський конкурс «Зоряні мости»; всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни»;
  • Довгий Антон – всеукраїнський конкурс «Зоряні мости»;
  • Черепок Крістіна – всеукраїнський конкурс «Зоряні мости»; всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни»;
  • Кучеренко Маша – всеукраїнський конкурс «Зоряні мости»;
  • Артюх Юлія – всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни»;
  • Пилипенко Марина – всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни»;
  • Кавеза Віолетта – всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни».

Дипломами ІІ ступеня на обласному та всеукраїнському рівнях  нагороджені:

  • Антоненко Аліса – обласний конкурс «Граємо та співаємо джаз»;
  • Ільїнчик Андрій – обласна музично-теоретична олімпіада;
  • Рутта Ольга – обласна музично-теоретична олімпіада;
  • Рутта Оксана – обласна музично-теоретична олімпіада;
  • Олійник Євгенія – всеукраїнський конкурс «Яскраві діти України»;
  • Черепок Крістіна – всеукраїнський фестиваль-концерт «Українська естафета творчості»;
  • Кавеза Віолетта – всеукраїнський фестиваль-концерт «Українська естафета творчості»; всеукраїнський конкурс «Зоряні мости»;
  • Філоненко Валерія – всеукраїнський конкурс «Зоряні мости»;
  • Кулик Софія – всеукраїнський конкурс «Зоряні мости»; всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни»;
  • Абдрахімова Катерина – всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни»;
  • Довгий Антон – всеукраїнська учнівська олімпіада «Голос країни»;
  • Кучеренко Марія – всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни».

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені:

  • Кушніренко Анна – обласний конкурс виконавців серед учнів мистецьких шкіл;
  • Каратаєва Катерина – обласний конкурс виконавців серед учнів мистецьких шкіл;
  • Кадикова Анна – обласний конкурс виконавців серед учнів мистецьких шкіл;
  • Вихристенко Владислав – обласний конкурс серед учнів мистецьких шкіл духового відділу ім. Є. Докшицера;
  • Шекунова Дарія – обласний конкурс серед учнів мистецьких шкіл духового відділу ім. Є. Докшицера;
  • Дзиндра Вікторія – всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни»;
  • Олійник Євгенія – всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни»;
  • Філон Валерія – всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни».

На святі привітали ансамблі та оркестри , які мають перемоги на обласному та всеукраїнському рівнях.

Гран прі:

  • ансамбль «Співоча пташка» (молодша група, викладач Шаповалова О.М.) – обласний конкурс серед мистецьких шкіл області «Свято хору»;
  • ансамбль «Домісольки» (старша група , викладач Дробиш О.В.) – всеукраїнський конкурс «Зоряні мости»;

 

І місце:

  • Ансамбль саксофоністів (викладач Дробиш Ю.В.)- обласний конкурссеред учнів мистецьких шкіл духового відділу ім. Є. Докшицера; всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни»;
  • оркестр духових інструментів (викладач Дробиш Ю.В.) – обласний конкурс духових оркестрів мистецьких шкіл;
  • ансамбль «Домісольки» (викладач Дробиш О.В.) – всеукраїнський фестиваль-концерт «Українська естафета творчості»;
  • ансамбль «Домісольки» (молодша група , викладач Дробиш О.В.) – всеукраїнський конкурс «Зоряні мости»;
  • ансамбль «Співоча пташка» (викладач Шаповалова О.М.) – всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни»;
  • ансамбль кларнетистів (викладач Дробиш Ю.В.) – всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни»;
  • ансамбль «Домісольки» (старша група, викладач Дробиш О.В.) – всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни».

ІІ місце:

  • ансамбль кларнетистів (викладач Дробиш Ю.В.) – обласний конкурс серед учнів мистецьких шкіл духового відділу ім. Є. Докшицера;
  • ансамбль домристів «Веселкові струни» (викладач Таратухіна Л.І. ) – обласний конкурс серед мистецьких шкіл області «Свято хору»;
  • оркестр народних інструментів (викладач Варушичева С.В.) – обласний конкурс серед мистецьких шкіл області «Свято хору»; всеукраїнський фестиваль-конкурс «Під маскою легенд»;
  • оркестр духових інструментів (викладач Тищенко П.Г.) – обласний конкурс духових оркестрів мистецьких шкіл;
  • ансамбль бандуристів (викладач Яшан О.А.) – всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни»;
  • ансамбль «Домісольки» (молодша група, викладач Дробиш О.В.) – всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни».

ІІІ місце:

  • ансамбль баяністів (молодша, мішана групи, викладач Лазаренко О.В.) – обласний конкурс серед мистецьких шкіл області «Свято хору»;
  • ансамбль «Домісольки» (тріо, викладач Дробиш О.В.) – всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни».

Творчі колективи та викладачі показали захоплюючі музичні виступи.

За інформацією відділу освіти Менської міської ради