DSCN5344У п’ятницю, 29 квітня 2016 року, до міської ради завітали учні школи ім. Т. Г. Шевченка з проблемою: діти хочуть гарний, зручний, заасфальтований майданчик для проведення лінійок та святкових заходів.

Школярі підійшли серйозно до цього питання: заздалегідь провели опитування у школі (опитали більше 300 учнів та педагогічний колектив) і прийшли поділитися своїми напрацюваннями.

Діти задавали цікаві питання міському голові Геннадію Анатолійовичу та заступнику міського голови Інні Володимирівні про їх шкільні роки: чи пам’ятають вони свої лінійки в школах; чи хотіли б щось змінити.

Мер запропонував ініціативній молоді не зупинятись на ідеї з асфальтовим покриттям, а підійти більш креативно до даного питання (наприклад викласти майданчик плиткою з назвою школи або українським орнаментом) та пообіцяв допомогти у його вирішенні.

В свою чергу Геннадій Анатолійович користуючись тим, що молодь активно цікавиться проблемами школи і міста в цілому, розповів дітям про проект Європейського союзу “Модернізація системи вуличного освітлення” який реалізується в Мені. Розрахований він на 2015-2017 роки. Загальний бюджет 638 тис. євро. З них 500 тисяч це грант ЄС, 138 тисяч співфінансує місцевий бюджет: міська, районна і обласна ради.

Також Геннадій Анатолійович запропонував учням створити свій проект по благоустрою міста та прийняти участь у творчому конкурсі від міської ради під назвою “Майбутнє міста очима дітей”.

DSCN5331