Запрошуємо усіх небайдужих долучитися до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!». В рамках даного заходу 29 квітня о 10:00 молодь закликає провести прибирання нашого міста під гаслом: “Зробимо Мену чистою разом!”. Буде три локації: міський пляж, парк біля стоматполіклініки та парк Героїв Небесної Сотні. За довідками можна звертатися до координаторів Інни Скляр(0937721753) та Крицького Сергія (0633469993). З собою мати граблі (або інший зручний для прибирання реманент) та гарний настрій. Перед початком заходу – фото!

 

Акція «Зробимо Україну чистою разом!» є частиною всесвітнього руху «Lets Do It World», що об’єднав 11 мільйонів людей в 112 країнах для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку.

 Метою акції є виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом об’єднання громадського, комерційного та державного сектору для прибирання своїх міст та селищ.

Вже протягом п’яти років у різні суботи в усьому світі (1 день – 1 країна) проводяться великі прибирання, які об’єднують цілу країну.

У проекті беруть участь громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності.

У 2017 році акція  «Зробимо Україну чистою разом!» пройде 29 квітня з 10.00 години по усій території України.

У рамках акції буде проведено проекти «Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку» (15-16.03.2017р. пройде обласний етап); відбудеться Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFest», під час якого у різних куточках України відбудеться наймасштабніше прибирання країни, пройдуть велопробіги, еко-квести, перегляд «зелених» фільмів, висадження дерев та квітів, благоустрій майданчиків, еко-форуми, майстер-класи, круглі столи та інші заходи.

Акція «Зробимо Україну чистою разом!» не підтримує жодної політичної партії та є некомерційним проектом. Це соціальний проект, який проводиться виключно на громадських засадах.

Акцію «Зробимо Україну чистою разом» проводить молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine!». Проект вже став найбільшим соціальним проектом України, завоював велику кількість нагород та відзнак (Effie, Срібний Меркурій, Globe Awards, Green Awards, etc.).