14 жовтня в Україні особливий день. Дата, коли відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями. Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року згідно з указом президента Леоніда Кучми у свято Покрови відзначають День українського козацтва. Також вже більш ніж півстоліття цей день вважається датою створення Української повстанської армії.

Враховуючи вищезазначене, було запропоновано святкувати 14 жовтня День захисника України, який повинен був замінити радянсько-російське свято 23 лютого. З 2015 року цей день став святковим вихідним.

Згадаймо наших хлопців, які боронять рубежі і в дощ і в холод. Всіх, хто захищає Україну! Допомагаймо і підтримуймо їх не лише на свята! Бути захисником України важко і ті, хто обрав цей шлях заслуговують на повагу!

Схилімо в молитві голови і пригадаймо всіх захисників України, які загинули за Україну, за нас з вами. Ще за далеких часів і зовсім нещодавно. Згадаймо їх імена, пам’янімо!

Хочеться побажати кожному з нас мирного неба! Ми вже спраглі до тиші, так хочеться, щоб Україна залікувала кроваві рани, усі розтерзані населені пункти відновилися і повернулися до нормального життя. Шануймо один одного, цінуймо те, що маємо. Давайте будемо достойними наших захисників!

Геннадій Примаков