Дорогі земляки!

У рамках Програми “U-Lead з Європою” за сприяння Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування в період з кінця вересня 2017 р. по січень 2018 року, робочою групою Менської міської ради при сприянні експертів Програми U-Lead, був напрацьований проект документу “Стратегія розвитку Менської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2024 роки”, який сьогодні виносяться на громадське обговорення/консультації.

Консультації триватимуть до 15.02.2018р.

Цей етап громадського обговорення є найважливішим етапом формування Стратегії, оскільки від кожного з мешканців буде залежати в якому напрямі ми будемо будувати спроможну громаду до 2024 року і куди будемо вкладати свої ресурси, державні кошти та кошти міжнародної технічної допомоги.

Стратегія нашої громади якнайшвидше потрібна нам і для реалізації конкретних проектів на найближчі 3 роки починаючи вже із 2018 року.

Після врахування Ваших пропозицій Стратегія буде доопрацьована і винесена на сесію Менської міської ради для затвердження.

Ваші коментарі, зокрема пропозиції щодо завдань Стратегії, надсилайте до 15.02.2018 на e-mail: radamena@gmail.com . 

Формуляр для подачі коментарів, зауважень і пропозицій є доступним на Інтернет-сторінці за посиланням. Розглядатимуться лише ідеї, подані на формулярі.

Місце прийому пропозицій на паперових носіях: м.Мена, вул. Титаренка С., 7. Також за цією адресою Ви можете отримати консультації.

Важливо! Ваші пропозиції будуть братися до уваги за умови, що пропозиції будуть містити ім’я, прізвище та адресу подавача, а також контактний телефон або e-mail.

 

Позначки: , , , ,