21 квітня на території загальноосвітньої школи імені Т.Г.Шевченко у м. Мена фахівці районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області провели для учнів і присутніх яскравий та пізнавальний захід в рамках громадської акції “Запобігти. Врятувати. Допомогти.”. В ньому взяли участь представники Національної поліції, швидкої медичної допомоги, газового господарства тощо.

Рятувальники нагадали присутнім вимоги правил безпеки життєдіяльності, яких необхідно дотримуватись у повсякденному житті, зосередили увагу на порядку дій під час виникнення надзвичайних подій різного характеру, зокрема при виникненні пожежі та виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів минулих війн. Надзвичайники практично продемонстрували присутнім роботу по гасінню пожеж та проведенню робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій.

Представники задіяних екстрених служб району розповідали учнівській молоді заходи безпеки, методи надання невідкладної допомоги постраждалим, а також правила дорожнього руху. Діти отримали вичерпні відповіді на питання, які виникали в ході проведення громадської акції.

Наостанок, рятувальники вручили присутнім тематичні листівки та пам’ятки з питань безпеки життєдіяльності.

 

 

 

Позначки: