У 1996 році було прийнято Конституцію України. Це Основний закон нашої держави, який є оберегом державності і демократії, гарантом незалежності і соборності України. Найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Святим обов’язком кожного є захист основних прав і свобод людини і громадянина. А вже котрий рік поспіль і відстоювання нашої державності та суверенітету. Конституція України є однією з найкращих у світі і це загальновідомий факт. Але її норми потребують захисту і цей тягар лягає сьогодні на людей різних професій, але найтяжче захищати її зі зброєю в руках. Наші воїни і сьогодні продовжують не словом, а ділом доводити усьому світу, що Україну не здолати!

Пам’ятаймо всіх тих, хто дарує нам мирне небо!

Згадаймо і тих, хто став на варту мирного життя у світі іншому… Микола Бурлак, Максим Головатий, Максим Андрейченко, Сергій Титаренко, Вадим Жеребило, Олександр Ільчишин, Олександр Уткін, Олександр Шумейко, Руслан Толстой і нещодавно відійшовший у вічність Віталій Калібаба… Слава нашим хлопцям! А всім нам миру, такого жаданого миру!

Слава Україні! Героям слава!

Міський голова   Геннадій Примаков

 

 

Позначки: