Дорогі жителі Менської об’єднаної територіальної громади!

Пройшов ще один рік. І ми, озираючись назад, проводжаємо в минуле все, що сталося в 2017.

Цей рік був насиченим. Для кожного з нас і для Менщини в цілому. Разом ми працювали, переживали, робили все, щоб життя рідного міста та громади стало краще. І багато чого вдалося.

Менська міська рада в 2017 році здійснила ямковий, поточний ремонт  доріг в м. Мена по вул. Сонячна, Лісова, Героїв АТО, Гуринівська, Чехова, Остреченська, Горького, Корольова, Гоголя, Шевченка, Довженка, Робітнича, Вокзальна, Мічуріна, Слав’янська, Чернігівський шлях, Сидоренка, Армійська, Лермонтова, Піщанівська; провела капітальний ремонт доріг по вул. Андрейченка Максима, вул. Жукова; зробила будівництво водопроводу по вул. Сіверський шлях та  Крилова-Чехова з метою підвищення надійності водопостачання в місті; провела реконструкцію вуличного освітлення; розглянула 1 087 звернень громадян, з них надала матеріальної допомоги громадянам на суму 190600 грн.,  встановила дитячі майданчики, також було встановлено котли в міській бані; проведена реконструкція покрівлі Менських дошкільних навчальних закладів (ясла-садка) комбінованого типу «Дитяча академія» та  (ясла–садка) ім. Ю.О. Гагаріна Менської міської ради; рада проводить реконструкцію парку ім. Т.Г. Шевченка. Також учасникам АТО Менською міською радою було виділено земельні ділянки. Менська міська рада провела і надалі буде проводити заходи щодо вшанування пам’яті  загиблих учасників АТО, адже ми повинні пам’ятати  про тих, хто віддав своє життя за мирне небо… Ми повинні підтримувати  їхні родини і згадувати воїнів у своїх молитвах.

Все це результат нашої спільної роботи. І нам є чим пишатися в році, що минає. Цей рік довів, що мрії можуть стати реальністю, якщо багато працювати і об’єднуватися навколо хороших ідей.

Новорічні свята – час для нових сподівань.

Нехай 2018-й візьме найкраще з минулого і здійснить усі бажання з майбутнього. Я точно знаю, що жителі нашої громади, об’єднавшись, можуть творити дива. Тому бажаю нам багато роботи і нових проектів.

Миру, злагоди, добра і процвітання кожній  сім’ї і нашій громаді!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

З повагою,

міський голова                                             Геннадій Примаков