BJ448D4m7Qg

19-20 серпня на міському пляжі відлунав ВARTERWILLE ART-FEST 2016, організований ініціативною групою молоді та Менською міською радою. Це фестиваль, який увібрав в себе ряд модулів, де кожен міг не лише бути глядачем, але й прийняти активну участь. 2 дні незабутньої, дружньої, теплої та домашньої атмосфери, цікавих подій, хорошої музики, яскравих емоцій і не тільки!

19 серпня були виступи гуртів, рок-караоке та АРТ-FLËUR – конкурс для творчих людей, які мають бажання долучитися до декорування сцени. Вироби були дуже цікавими та оригінальними. Представниця молодіжної ради Таня Василець зробила букет з останніх квітів літа, а Таня Морозова отримала приз за букет “АРТ-ХАОС”. Перемогла Яра Шорохова з неперевершеною композицією з квітів у вигляді гітари. Переможниця отримала сертифікат на суму 200 грн. для придбання квітів чи супутніх товарів у магазині квітів по вул. Армійській, 1.

Всі присутні куштували масалу — індійський напій, який заварюється як чай з молоком та різноманітними приправами. Цікаве поєднання інгредієнтів знайшло чимало прихильників і зігріло в прохолодний вечір. Біля вогнища варилася ароматна юшка.

Під час рок-караоке бажаючі змогли продемонструвати своє вміння співати англійською і гарно відірватися під відомі мотиви.

cNSiBJkSfmA

А після одинадцятої мали стартувати фільми, але погода трохи завадила, тому кінопоказ виявився коротким, але все продовжилося наступного дня.

20 серпня відбулися змагання з волейболу, а о 19 год. розпочалася концертна програма. Виконавці задали гарний настрій. Малеча кидалася повітряними кульками, а дорослі танцювали та підспівували.

0b466e98fed0d6b87f9477c0e5b141bb

Фіналом другого дня став “FIRE-AРТ” – інфернально-палаючий шоу-проект “KRONOS”, які підігріли атмосферу Barterwille Art-Fest 2016.

7vb6LtfmNIs 8tdTN4uGb0I

А на десерт були вершки з DJ-сетів Dead Island та Sj Svetlyi.

Вечірні розваги продовжили анонсовані фільми незалежного кінематографу.

За два дні на фестивалі свою творчість демонстрували гурти з нашого міста і гості з Чернігова: KRIK, Небохід та акробати, DED ISLAND, STEIK.

Сподіваємося, що даний фестиваль стане не лише щорічним, але й цінним заходом фестивального життя області та країни!