12 квітня в населених пунктах Лісківського старостинського округу Менської ОТГ, а саме в с. Ліски, с. Майське та с. Осьмаки відбулися сходи жителів у приміщеннях сільських будинків культури. На сході були присутні та звітували про роботу в. о. старости Дмитро Демиденко,  заступник міського голови Менської міської ради Тетяна Вишняк,, депутати Менської районної ради – Лариса Кондратій та Михайло Руденко.

В.о. старости старостинського округу  прозвітував про свою роботу, що було зроблено за 2017 рік та що планується зробити. Також депутати районної ради прозвітували за роботу 2017 року. В свою чергу, заступниця міського голови Тетяна Вишняк прозвітувала, що Менська об’єднана територіальна громада – найбільша  громада в  Чернігівській області. 

До складу Менської ОТГ входить  33 населені пункти, зокрема з них: 1 місто, 1 селище, 15 сіл, що на 9 сесії Менської міської ради була прийнята програма соціально-економічного розвитку Менської міської ОТГ на 2018 рік, за якою будуть вдосконалюватися всі населені пункти Менської міської ОТГ  та які заходи планується реалізувати згідно програми, а саме, забезпечення виготовлення паспортів на полігони твердих побутових відходів, придбання контейнерів для роздільного збору сміття, проведення капітального ремонту дорожнього покриття вулиць та будівництва мереж зовнішнього освітлення вулиць, про те, що Менською міською ОТГ створеий комунальний заклад «Менська місцева пожежна охорона» з 3-ома місцевими командами, що послуги з благоустрою населених пунктів громади будуть надаватися КП “Менакомунпослуга” та КП “Макошинське”, також заступниця міського голови зазначила, що програма передбачає виділення коштів на допомогу учасникам бойових дій, надання матеріальної допомоги жителям Менської  громади, а також допомоги для громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах та інше.

Тетяна Вишняк проінформувала жителів с. Ліски про реформування підприємств поштового  зв’язку  філії Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта» , зазначивши, що Менська ОТГ буде надалі відстоювати  відділення пошти, щоб воно не закривалося. Слово для виступу також мав керівник ТОВ «Мена-Авангард» Олексій Орел та фінансовий директор Олег Максименко, які обговорили із жителями основні питання оренди землі, орендної плати та пообіцяли і надалі  надавати допомогу старостинському округу. Слово для виступу було надано голові районної ради Олександру Миснику, який проінформував жителів про ремонт доріг між населеними пунктами, про кадрову проблему  в медичних закладах району, про реформування в медичній сфері.

В с. Ліски жителів цікавили в основному питання  щодо  ремонту даху будинку культури, транспортного сполучення між населеними пунктами, щодо орендної плати та інші питання, на які жителі отримали роз’яснення.

В с. Майське жителями задавалися питання щодо ремонту доріг, вуличного освітлення, на які жителі отримали відповідні роз’яснення.

В с. Максаки жителів цікавили питання щодо ремонту вул. Осипенка, щодо надання медичного працівника в ФАП, щодо транспортного сполучення, щодо подальшого переправляння через Десну на хутори, щодо поставки балонного газу, щодо реформування поштового зв’язку, на які жителі отримали роз’яснення.