Сьогодні у Семенівському старостинському окрузі Менської ОТГ відбулися сходи жителів у приміщенні сільського будинку культури. На сході були присутні та звітували про роботу в. о. старости Світлана Пилипенко та заступник міського голови Менської міської ради Тетяна Вишняк.

В.о. старости старостинського округу  прозвітував про свою роботу, що було зроблено за 2017 рік та що планується зробити. В свою чергу, заступниця міського голови Тетяна Вишняк прозвітувала, що Менська об’єднана територіальна громада – найбільша  громада в  Чернігівській області. 

До складу Менської ОТГ входить  33 населені пункти, зокрема з них: 1 місто, 1 селище, 15 сіл, що на 9 сесії Менської міської ради була прийнята програма соціально-економічного розвитку Менської міської ОТГ на 2018 рік, за якою будуть вдосконалюватися всі населені пункти Менської міської ОТГ  та які заходи планується реалізувати згідно програми, а саме, забезпечення виготовлення паспортів на полігони твердих побутових відходів, придбання контейнерів для роздільного збору сміття, проведення капітального ремонту дорожнього покриття вулиць, про те, що Менською міською ОТГ створеий комунальний заклад «Менська місцева пожежна охорона» з 3-ома місцевими командами, що послуги з благоустрою населених пунктів громади будуть надаватися КП “Менакомунпослуга” та КП “Макошинське”, також заступниця міського голови зазначила, що програма передбачає виділення коштів на допомогу учасникам бойових дій, надання матеріальної допомоги жителям Менської  громади, а також допомоги для громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах та інше.

Тетяна Вишняк проінформувала жителів с. Семенівка про реформування підприємств поштового  зв’язку  філії Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта» , зазначивши, що Менська ОТГ буде надалі відстоювати  відділення пошти, щоб воно не закривалося.

Також на сході виступив в.о. головного лікаря КЗОЗ “Менська центральна районна лікарня” Менської районної ради Володимир Салій, який проінформував громадян про реформування медичної системи, що наразі проводиться робота щодо заключення договорів між сімейними лікарями та  громадянами на надання первинної медико-санітарної допомоги. Слово для виступу було надано голові ФГ «Бутенко» Олексію Бутенку, який обговорив із жителями питання щодо оренди земельних ділянок, питання обробітку землі, поділився досвідом оренди землі в інших областях, а також зазначив про те, що фермерське господарство надає матеріальну допомогу у зв’язку зі смертю пайовика, з яким фермерське господарство заключило угоду про оренду невитребуваного паю.

В свою чергу, директор комунальної установи «Менська місцева пожежна охорона» Менської міської ради Анатолій Фурман, проінформував жителів про діяльність комунальної установи, що зроблено за 2 місяці роботи пожежної охорони, також директор установи зазначив, що вся пожежна техніка  та працівники пожежної охорони застраховані, а також те, що незабаром працівники будуть проходити спеціальне навчання та для них буде закуплена снецуніформа. Мав слово для виступу представник аграрної компанії «Бімекс -Агро” Володимир Сусленко, який обговорив із жителями села питання щодо оренди земельних ділянок на території села та питання щодо порядку виплати орендної плати. Слово для виступу також мав заступник голови Менської районної державної адміністрації Микола Петрушенко, який проінформував жителів села про інновації медичної реформи, про брак кадрів в медичних закладах району та довів до відома інформацію про дотацію на молодняк. Жителів цікавили в основному питання , щодо вуличного  освітлення,  щодо обмеження руху в населеному пункті вантажного транспорту, щодо реформування медичної системи, на які жителі отримали роз’яснення.