З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей сьогодні, 29 серпня відбулося  засідання комісії з питань захисту прав дитини при Менській міській раді під головуванням заступника міського голови Тетяни Вишняк

Підготовлені матеріали детально вивчені службою у справах дітей міської ради, надані всі необхідні документи для їх розгляду, заслухані заявники, відповідачі та запрошені.

На засіданні були розглянуті питання щодо прав дітей, які не завжди мають сприятливі умови життя та розвитку своїх здібностей та талантів. Зокрема було розглянуто 5 питань:

– щодо надання дозволу на влаштування малолітнього жителя с. Садове до загальноосвітньої школи-інтернату у зв’язку зі значними досягненнями в спорті;

–  про визначення часу побачень жителя м. Мена з його малолітнім сином;

– щодо вчинення правочинів дарування нерухомого майна на ім’я малолітнього жителя, м. Мена;

– про стан виконання батьківських обов’язків жителем м. Мена щодо трьох своїх неповнолітніх дітей;

Також комісія прийняла рішення про недоцільність влаштування малолітньої дитини до загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату, в зв’язку з вахтовим методом роботи матері, жительки с. Бірківка.

За результатами засідання по всіх питаннях комісією прийняті конструктивні та виважені рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.

,