f65mjghaurorxdv6 вересня о 10 год. в Менській міській раді відбулась конференція в рамках громадського обговорення питання об’єднання територіальних громад району в Менську територіальну громаду. Попри незначну кількість учасників відбувся конструктивний діалог. Присутні висловили своє бачення децентралізації і побажання продовжити обговорення за участю депутатів міської та районної рад, сільських, селищних голів. 

Основне питання: чи включати до обєднання громади, які не віднесено до Менської територіальної громади відповідно до діючого перспективного плану. На сьогоднішній день відповідно до розпорядження Менського міського голови розпочато процедуру об’єднання відповідно до перспективного плану. Але є ряд звернень щодо розширення кола і на ряд інших громад, зокрема Блистівська сільська рада вкотре підтвердила свій намір об’єднуватися саме з Меною.

Обговорення тривають і кожен житель міста має можливість долучитися до даних заходів. Так, пропозиції щодо децентралізації можна надавати на електронну пошту: zamradamena@gmail.com та за телефоном 2-12-42. Продовжує діяти електронна форма для голосування.

09 вересня 2016 року о 10:00 год. в приміщенні Менського районного будинку культури (малий зал) відбудеться круглий стіл.

 

Позначки: , , , ,