Відділ освіти Менської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Стольненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Менської міської ради Менського району Чернігівської області, що знаходиться за адресою: Чернігівська обл., Менський р-н., с. Стольне, вул. Миру, 15.

Інформація про основні функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти в порядку надання довідкової інформації.

Директором закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, загальний стаж роботи не менше 5 років, стаж педагогічної роботи не менше 3 років, яка знає Конституцію України, Закони України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інші законодавчі та нормативно-правові акти з питань освіти, вільно володіє державною мовою, має навички роботи з офіційним пакетом Microsoft Office, інформаційно-пошуковими системами мережі Інтернет, має організаторські здібності, фізичний і психічних стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (копії та оригінали для перевірки достовірності документів):

– заява про участь у конкурсі;

– 2 фотокартки формату 3х4;

– автобіографія;

– документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

– документи про освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– трудова книжка (лише сторінки, в яких зроблено відповідні записи);

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– військовий квиток (для військовозобов’язаних);

– перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти, в якому наявна вакансія (у довільній формі).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікації тощо).

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: м. Мена, вул. Сергія Титаренка, 9 (кабінет спеціалістів та методистів відділу освіти Менської міської ради).

Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.

Контактні особи – Лисиця Сніжана Володимирівна, провідний спеціаліст відділу освіти (тел. 3-15-35) та Люшина Вікторія Леонідівна, заступник начальника відділу освіти (тел. 3-15-35), email: osvitaradamena@gmail.com.

Етапи проведення конкурсу:

– прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (30 календарних днів);

– перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (до 5 робочих днів);

– проведення конкурсного відбору (публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;  письмова перевірка на знання законодавства; співбесіда з конкурсною комісією);

– визначення переможця конкурсу;

– оприлюднення результатів конкурсу.