Менська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста – державного реєстратора відділу реєстрації Менської міської ради.

В конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту за спеціальностями відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (спеціальність «Правознавство»), стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул. Титаренка Сергія, 7                        м. Мена, Чернігівської області.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру, умов оплати праці та по інших питаннях можна отримати за телефонами 3-11-79; 2-16-81.