Сьогодні наше місто, разом із мільйонами українців та представниками всіх народів-переможців відзначає дату, яка навіки залишається святою на нашій землі, завжди буде днем скорботи і пам’яті про ту величезну жертву, яку приніс український народ у роки воєнного лихоліття. Щойно у місті пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Пам’яті, Примирення та дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Міський голова Геннадій Примаков, голова Менської районної державної адміністрації Валерій Щукін, депутат міської ради Віктор Остапенко, голова ветеранської організації Раїса Москальська привітали ветеранів, здійснили покладання квітів до Обеліску Слави та Алеї Героїв АТО. До привітань долучилися також військовослужбовці, учні школи ім. Т.Г. Шевченка та Менської гімназії.
Керівництво висловило велику подяку ветеранам за те, що подарували мирне життя, яке і зараз, як ніколи, треба цінувати, і за гідний приклад служіння Вітчизні для підростаючого покоління.
Як наголосив під час свого виступу міський голова Геннадій Примаков, ветерани завжди залишаються для нас взірцем служіння Батьківщині, своєму народу, найкращим людським ідеалам і сьогодні вони своїм прикладом надихають на перемогу наших воїнів, які відстоюють єдність України, її право на незалежність, демократію та свободу. Відтепер завдання нашого покоління відстояти мир, повернути спокій в українські сім’ї, не дозволити розпалити вогонь нової світової війни, відродитися жахам фашизму, геноциду. Під час мітингу, в пам’ять про загиблих Героїв злетіли в небо білі кульки.
Традиційно для ветеранів працювала польова кухня, а працівники відділу культури Менської міської ради підготували театралізоване дійство «Мелодії минулих років» просто неба. Свій подарунок ветеранам – виставку малюнків «За світ без війни» створили учні шкіл та учасники образотворчих гуртків міста. Також у Центрі культури та дозвілля молоді пройшов показ кінофільму на військову тематику.
Продовжились заходи у Менському будинку культури, де відбулась тематична концертна програма самодіяльного хору «Осіннє золото».
Щороку символом відзначення цих визначних дат є червона квітка маку. З огляду на продовження збройної агресії проти України, не змінилося й гасло: «Ніколи знову».