23 грудня 2017 року відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки нашої громади. З вітальним словом до громади виступив міський голова Примаков Геннадій Анатолійович.

Жителі громади побачили ялинку в новому вигляді. Новорічна красуня стала окрасою новорічного ілюмінованого містечка.

Аніматори  в ролі казкових персонажів з м/ф «Крижане серце» організували для діток багато конкурсів,  гралися з ними та фотографувалися. За активну участь у конкурсах діти отримували подарунки.

Відбулася виставка екоіграшок дітлахів та культурних закладів громади, які стали переможцями  конкурсу «Найкраща новорічна іграшка» в номінаціях:

– в номінації «Найекологічніший підхід» та за зайняте 1 місце в конкурсі зайняла Менська районна станція юних техніків;

– в номінації «Оригінальність» та за зайняте 2 місце в конкурсі зайняв Киселівський центр культури та дозвілля молоді;

 

– в номінації «Креативний підхід» та за зайняте 3 місце в конкурсі зайняв 3-ій  клас  Величківської загальноосвітньої школи I-II cтупенів ;

– в номінації «Символ року» та за зайняте 1 місце в конкурсі зайняла Верещако Анна;

в номінації «Свято наближається» та за зайняте II місце в конкурсі  зайняла Олеся Бикова;

– в номінації «Сніговик в чорному капелюсі» та за зайняте ІІІ місце в конкурсі зайняли Яна та Юрій Стельмахи;

В цьому році в конкурсі екоіграшок взяло участь багато, як  культурних закладів громади, так і дітей , за що міська рада висловлює щиру вдячність, адже дуже важко було визначити переможців, так як всі екоіграшки заслуговували І-го місця.

В конкурсі «Подаруй громаді казкову країну» Міська рада оголосила подяки:

– Тетяні Василець;

– Магазину «Сімейний»;

–  Менському районному центру зайнятості.

Також  заслужений тренер України Таратухіна Надія Петрівна,  тренери-викладачі  Коноваленко Дмитро  Олексійович та Гаркуша Микола Миколайович отримали подяки та їх вихованці  за високі досягнення в спорті отримали грошові сектифікати.

Звання почесного громадянина було присвоєно тренеру обласної школи з олімпійських видів спорту, майстру спорту Радянського Союзу, першому майстру спорту з легкої атлетики серед жінок Чернігівської області, заслуженому тренеру України  Таратухіній Надії Петрівні.

Біля ялинки працювала Резиденція Святого Миколая, де діточки розповідали  вірші,  ділилися своїми гарними справами та поведінкою, за що помічниця Миколая частувала дітей солодкими булочками, цукерками та подаруночками.

Розвагою свята була незвичайна гірка, біля якою була велика черга дітей, які невпинно каталися на гірці із великим задоволенням. Також дітлахи мали змогу покататися на зимових санях з золотогривим конем.

На заході можна було посмакувати різдвяними бубликами , цукерками , яблуками медовими, різноманітними солодощами.

Зі святковими концертними номерами на відкритті ялинки виступали учасники художньої самодіяльності музичної школи, районного будинку культури, танцювальний колектив «Перлина» зі Стольного, а також запрошені  гості гурти «Камертон», «Крем – брюле» та співак «ХАС». На відкриття прибув святий Миколай та його помічники, які разом з Геннадієм Анатолійовичем   запалили вогники на ялинці.

Закінчилося дійство гарним святковим салютом.

Менська міська рада щиро дякує всім хто долучився до підготовки та проведення заходу, а особливо: Менській молодіжній раді, ГО «Гром», декораторам свята Олесі Биковій, Світлані Деденовій, Володимиру Кутіку, КП «Менакомунпослуга», Яні Мандриці, Тані Василець, творчим колективам нашої громади «Фієсті», «Сюрпризу», Стольне «Перлина», хору Музичної школи, колективу Музичної школи «Ярославна», «Співочій пташці», а також акторській трупі: Наталії Підлипській, Каріні Шаповаловій, Олені Шкурат, Олексію Бакуті, Сніжані Лисиці, Тані Варушичевій, Кості Остапенко, Насті Примаковій, Каті Ткаченко.

Подяка спонсорам: ТОВ «Стольне-праця», ТОВ «Мена-Авангард», ТОВ «Нептун», ФГ «Бутенко», ПрАТ «Менське племпідприємство»,СТОВ «Олстас-льон», ПП «Солонар», магазину «Спутник», магазину «Майстер-плюс», ФГ «Зелений обрій», ФОП Маринченку, ФОП Євус,пекарні ФГ «Дорошенко», Людмилі Хрущ, депутатам Менської міської ради Роману Бутенку,Володимиру Гнипу, Віктору Грищенку, Ігорю Солонарю, а також щира подяка депутату обласної ради Миколі Бутенку.

Мена єднає! Любімо своє місто, свою громаду, свою країну!