23-24 червня для випускників шкіл громади відбулися святкові вечори.     На початку урочистостей випускники поклали квіти до Вічного вогню, стели пам’яті на честь наших земляків –  загиблих учасників АТО. Випускників вітали  Народний депутат України Олег Купрієнко, міський голова Геннадій Примаков, заступник міського голови Тетяна Вишняк, вчителі та  батьки. З вітальним словом виступив міський голова Геннадій Примаков: «Дорогі випускники, сьогодні для вас відкрито нову сторінку життя — вибір професії, а це перший крок у дорослий світ. Від цього вибору залежить не тільки ваше майбутнє, а й щастя, добробут ваших родин, перспективи нашої ОТГ та всієї України. Перед вами розстеляється широка дорога, відкриваються нові можливості й перспективи. Завжди пам’ятайте, що головне в житті — допомагати людям, творити добро, дарувати радість, шанувати батьків та вчителів, працювати наполегливо й натхненно. Тож бажаю кожному з вас упевненості в собі, у власних силах, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю! Це перша запорука щасливого майбутнього! Нехай вам завжди щастить! Вітаю вас!».

Після вітального слова Геннадій Примаков разом з Народним депутатом України Олегом Купрієнко вручив медалі найкращим учням. Цього року 19 відмінників навчання отримали свої заслужені нагороди –  золотих 11 та  8 срібних медалей.  Право вручити атестати було надано міському голові,  начальнику відділу освіти Менської міської ради   Юрію Мишкіну та  секретарю міської ради Юрію Стальниченку. Самі ж випускники підготували концертні програми для вчителів, батьків та гостей.

До слів привітань приєдналася начальник відділу культури міської ради Світлана Шелудько, яка нагородила випускників винагородою «Творчі крила», які брали активну творчу участь у розвитку культурного життя. Цього року дана творча номінація започаткована вперше. В свою чергу, заступник міського голови Тетяна Вишняк  нагородила випускників, які брали  активну участь у розвитку фізичної культури і спорту Менської ОТГ та досягли високих результатів у спорті.

Разом з тим міський голова разом з представниками Менської молодіжної ради привітали подарунками випускників, які в цьому році випустилися з молодіжної ради.

Після традиційного шкільного вальсу випускники святкували прощання з дитинством та зустрічали світанок.