dscn6392Рішенням третьої сесії обласної ради сьомого скликання від 27 січня 2016 року «Про затвердження переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік» визначено заходи ефективного використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2016 році. Зокрема, передбачено 199 тис. грн на благоустрій природних джерел області. Так, облаштування відбулося в Новгород-Сіверському, Коропському та Сосницькому районах. А на величне православне свято Різдва Пресвятої Богородиці завдяки співпраці міської влади та Сосницького міжрайонного управління водного господарства оновлена криничка з’явилася і у нашому місті.

mena1

У цьому місці був давній колодязь, але з часом він розвалився, замулився і ним ніхто не користувався. Проте співробітники Сосницького МУВГ подарували даному природному джерелу нове життя. Було проведено чистку і заміну кілець. Окрім цього проведено облаштування благоустрою поруч з даною криничкою: підсипано територію, встановлено декоративне накриття, з дороги – облаштовано зручний місток з поручнями. 

Освячення джерела провів настоятель Менського храму Пресвятої Богородиці отець Михайло. Міський голова Геннадій Примаков наголосив на важливості води для кожної людини і привітав усіх зі святом. З теплими словами звернувся перший заступник голови облдержадміністрації Л.Сахневич, застпуник начальника Деснянського басейнового управління водних ресурсів В.Потапенко та начальник Сосницького МУВГ І.Козар, очільники району.

На закінчення урочистого відкриття присутніх привітати учні Менської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т.Г.  Шевченка та колектив Менського районного будинку культури, які підготували чудову культурну програму.

 dscn6401  dscn6403