28 червня у Менській громаді відбулося святкування Дня Конституції України та Дня молоді. Честь бути ведучим концерту випала українському актору, заслуженому артисту України Олексію Биш. У ході заходу зі словами привітання виступив міський голова Геннадій Примаков, який у своєму виступі зазначив: «Дорогі жителі нашої громади! Щиро вітаю всіх Вас з державним святом – Днем Конституції України. Конституція України є основним законом нашої держави, який визначає основні права та свободи громадян України, але,на жаль, він не виконується. Я вітаю всіх Вас зі святом, бажаю всім Вам міцного здоровя, добробуту і затишку у Ваших родинах». До слів привітань міського голови приєдналися заступник міського голови Тетяна Вишняк, начальник відділу культури міської ради Світлана Шелудько та депутат Менської районної ради від Аграрної партії Тетяна Олещенко. Керівництво громади вшанувало пам’ять хвилиною мовчання Героїв нашої країни, які загинули в антитерористичній операції на Сході України. Концертна програма продовжилась виступом естрадно-духового оркестру під керівництвом Руслана Власенко та неперевершеним виконанням естрадних вокалісток – Ольги Квітковської, Ольги Тищенко та Катерини Пінчук.
Слід зазначити, що саме з 28 червня відкривається літня естрада «Музичний простір». Відтепер кожних вихідних на сцені в Центральному парку жителі нашої громади та гості зможуть насолоджуватись музичним виконанням наших місцевих музикантів.
На закінчення програми, не зважаючи на невеликий дощ, який згодом закінчився, запалив публіку молодіжною дискотекою DJ ПУПС.