З 29 червня по 4 липня цього року командою «Сан-Експерт» під керівництвом начальника відділу аналізу та управління епідеміологічними ризиками ТОВ «Інтердез», керівника проекту «Сан-Експерт» Оксани Циганчук було проведено епідеміологічне обстеження комунального закладу охорони здоров’я «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської районної ради.
Фахівці проекту прибули на запрошення адміністрації закладу, щоб надати теоретичну та практичну допомогу в питаннях організації та забезпечення належного санітарно-протиепідемічного режиму в нашому закладі.
В ході роботи відбувалося живе спілкування між членами експертної групи та працівниками закладу. Лікарі та молодші спеціалісти з медичною освітою мали змогу задавати питання за даним напрямком.
За даними перевірки надана аналітична довідка з рекомендаціями.
Спеціалістами команди «Сан-Експерт» було проведено тренінгове навчання. Завідувачі лікарських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів взяли участь у навчальному семінарі на теми:
«Актуальні питання профілактики внутрішньолікарняних інфекцій»;
«Дезінфекція та стерилізація в закладах охорони здоров’я первинного рівня».
Головному лікарю закладу Наталії Корнієнко було вручено Сертифікат про проведення санітарно-епідеміологічного обстеження.
Загальним результатом роботи стала домовленість про подальшу співпрацю.