z-dnem-pratsivnykiv-osvity

Коли на змочену осінніми дощами землю, починає тихо падати жовтий лист, приходить до нас свято – День працівників освіти. Не випадково це свято відзначається саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і вчителі дають дітям неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.

Учителювання – не фах, це покликання. Часом воно межує з громадянським подвигом і доходить до самопожертви. А ще вчителювання – відповідальна й невимовно виснажлива праця. А ще – це незрівнянна радість Майстра від плекання Людської Душі. Цього дня кожен учитель вислуховує, який він мудрий, вправний, красномовний, вродливий, сучасний, одним словом, неповторний. І усе це – правда. Низький уклін працівникам освіти за вашу натхненну і самовіддану працю. За вашу непохитну віру у кожного учня, у кожного з нас. За ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям. За наше минуле, теперішнє і майбутнє.

Бажаю кожному, хто обрав таке нелегке покликання, міцного здоровя, талановитих учнів, а всім нам миру та Божого благословіння!

Слава Україні!


Міський голова  Геннадій Примаков