Сьогодні у зв’язку із проведенням ремонтних робіт Менським РЕМом, в Менській міській раді було відсутнє світло. З даної нагоди під керівництвом міського голови Геннадія Примакова, працівники міської ради, представники молодіжної ради, працівники територіального центру міської ради та працівники КП “Менакомунпослуга” здійснили прибирання парку ім. Т.Г. Шевченка.
Чисельна команда у складі близько 30 чоловік очистили придорожню смугу парку від сміття, наскладавши гору мішків знепотребом . Після прибирання територія стала очищеною, працівники міськради, молодіжна рада, працівники територіального центру міської ради та працівники КП “Менакомунпослуга” мають надію, що подали гарний приклад тримати планку чистоти і більше не занапащати відпочинкову містину. З року в рік у парку можна знайти розкиданий поліетилен, пластик. Непотріб різнобарвно сяє з- поміж зеленої трави, кількість якого тривожно зростає.
Учасники прибирання постаралися, аби парк невідлякував страшненьким виглядом та з певненістю надіються, що ера дикунства нарешті таки стане відходити у минуле.