img_2118

20 вересня 2016 року в приміщенні Менської міської ради пройшла нарада з питань підготовки житлового фонду, дошкільних навчальних закладів та інших підприємств, установ та організацій міста до опалювального сезону. Проводила захід начальник відділу архітектури, містобудування та земельних питань Лілія Лихотинська, були присутні: начальник сектору житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури Менської РДА Андрій Ющенко, директор підприємства з перевірки димових та вентиляційних каналів ТОВ “Менагазбудсервіс” Юрій Попович, начальник Менської дільниці ПАТ “Облтеплокомуненерго”  Юрій Вялько, майстер АДС Менськоговідділення ПАТ “Чернігівгаз” Олександр Каратаєв, головний державний інспектор управління Держпраці у Чернігівській області Олексій Ленчевський, завідуючі дошкільними навчальними закладами міста та керівники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Відкриваючи нараду  начальник відділу архітектури, містобудування та земельних питань Лілія Лихотинська наголосила на важливості питаня та закликала активізувати роботу по оформленню паспортів готовності до опалювального періоду. Документи необхідно підготувати до 1 жовтня 2016 року. 

Директор підприємства з перевірки димових та вентиляційних каналів ТОВ “Менагазбудсервіс” Юрій Попович розповів про стан обслуговування димових вентиляційних каналів у багатоквартирних житлових будинках та приватному секторі.

Виступаючи перед учасниками наради, головний державний інспектор управління Держпраці у Чернігівській області Олексій Ленчевський детально зупинився на правилах безпеки при вододженні з газом та на вимогах безпечної експлуатації газового устаткування. Також було наголошено, що запорукою безпеки є уважність при користуванні газом, та неухильне дотримання правил експлуатації газових приладів.

 

img_2119

 

img_2124