КП “Менакомунпослуга” закликає менян відповідально поставитись до розділення твердих побутових відходів, які негативно впливають на навколишнє середовище. Адже пластик розкладається до 1000 років, загрожуючи здоров’ю людей. А при спалюванні виділяє найтоксичніші органічні сполуки – діоксини, що вкрай небезпечно впливають на репродуктивну систему. А ось при переробці з нього можна отримати корисні нафту, кокс і паливний газ.
Час розкладання скла – 4000 років. А його переробка дозволить знизити споживання енергії, зберегти природні ресурси при виготовленні нової продукції та ще й зекономити простір міського сміттєзвалища.
Отже, сортування твердих побутових відходів на скло, пластик та відходи домашнього господарства принесе неоціниму користь нашому місту та його жителям. А несумлінним господарям комунальники вкотре нагадують, що викидати до контейнерів листя, гілля, мертвих тварин та рослинні залишки категорично забороняється. Краще замість того, щоб перезавантажувати сміттєві баки і створювати масу незручностей для працівників КП “Менакомунпослуга”, зробіть компостну яму – матимете чудове органічне добриво.
Не будьмо ж байдужими до здоров’я дітей та онуків!

 

Позначки: