В рамках реалізації профорієнтаційного проекту для учнівської молоді «Обери професію – обери майбутнє» днями у приміщенні Менського районного центру зайнятості відбулася зустріч з вихованцями Менського центру дитячої та юнацької творчості.

Фахівці провели для вихованців екскурсію центром зайнятості, розповіли про послуги, які надає служба зайнятості, в тому числі і учнівській молоді для запобігання молодіжного безробіття.

Кожен з учнів мав змогу ознайомитись більш детально із різними  професіями, а саме: дізнатися про основні характеристики професій, умови праці, характер праці, вимоги до працівника, заробітну плату, можливості професійного росту та працевлаштування за професією.

Також фахівець центру зайнятості Зоя Ганнущенко провела для учнів «ПрофіКвест – Пізнай світ професій!» у вигляді тематичної гри, яка дозволила учням у цікавій для них формі ознайомитися зі світом професій, основами усвідомленого підходу до вибору професії, попитом професії на місцевому ринку праці.

Діти активно брали участь у грі, поділилися своїми враженнями від Квесту, а також отримали заохочувальні подарунки та подякували фахівцям центру зайнятості за цікаву зустріч.

За інформацією районного центру зайнятості