17 жовтня в КЗОЗ «Менський центр ПМСД» відбулась нарада-семінар по питанню боротьби з захворюванням на рак молочної залози. В її роботі прийняли участь головний лікар Наталія Корнієнко, головна медична сестра та завідувачі структурних підрозділів даного закладу, лікар-онколог КЗОЗ «Менська ЦРЛ» Стефанія Серавіна.

На нараді-семінарі обговорено ряд питань щодо виявлення та лікування раку молочної залози по м. Мена та Менському району, зокрема:

– Виникнення і подальший розвиток раку молочної залози;

– Рання діагностика раку молочної залози, що включає:

• самообстеження,

• лікарські профілактичні огляди,

• обстеження на контактному цифровому термографі,

• спостереження і лікування передпухлинної патології,

• скринінгові обстеження і мамографічні дослідження.

– Залучення більшої кількості жінок для обстеження на контактному цифровому термографі, призначеному для обстеження молочних залоз у жінок, який дозволяє виявити патологію молочних залоз на дуже ранніх стадіях. До речі даний термограф знаходиться в Менській лікарській амбулаторії і на ньому вже пройшли обстеження 54 жінки.

– Визначено завдання щодо покращення профілактичної та діагностичної роботи у структурних підрозділах Центру ПМСД.

Також, проведена виставка санітарних бюлетенів, підготовлених медичними працівниками фельдшерсько-акушерських пунктів району.

Дані бюлетені будуть розміщені відповідно в кожному фельдшерсько-акушерському пункті.

За результатами конкурсу головний лікар Наталія Корнієнко від адміністрації закладу та профспілкового комітету вручила завідувачам фельдшерсько-акушерських пунктів подяки.

За інформацією КЗОЗ «Менський центр ПМСД»

 

Позначки: ,