22 лютого 2017 року о 09.00 год. в приміщенні міської ради відбудеться чергова двадцята сесія міської ради сьомого скликання з   порядком денним:

 1. Про виконання міського бюджету за 2016 рік.
 2. Про внесення змін до рішення сесії Менської міської ради від 11.01.2017 року.
 1. Про підвищення посадових окладів.
 2. Про внесення змін до рішення сесії Менської міської ради від 22.12.2016 року „Про міський бюджет на 2017 рік”.
 3. Про внесення змін до рішення десятої сесії 7 скликання від 06.07.2016 р. «Про місцеві податки та збори».

Про надання пільги по сплаті земельного податку ДТГО “Південно-західна залізниця”.

 1. Про затвердження Положення про використання електронної системи закупівель ProZorro при здійсненні допорогових закупівель
 2. Про затвердження Програми сприяння створенню та підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2017-2019 рік.
 3. Про затвердження Положення Про наглядову раду комунального підприємства Менської міської ради
 4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по наданню у приватну власність гр. Лойченко М.В.
 5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по наданню у приватну власність гр. Дробиш О.В.
 6. Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в оренду ПАТ «Чернігівобленерго».
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у порядку зміни її цільового призначення ФОП Кугук Г.М.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність гр. Дюба Н.Г., Чижова В.В., Чижов А.В.
 9. Про передачу в приватну власність земельної ділянки гр. Скиданенко М.В.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заяц Б.Ю.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі гр. Павлова Н.М.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі гр. Коток О.В.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі гр. Котовій Т.М.
 14. Про внесення змін до рішення 44 сесії 6 скликання від 30.01.2015р. «Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в оренду гр. Палієнко А.М.».
 15. Про внесення змін до рішення 8 сесії 7 скликання від 22.03.2016р. «Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в оренду гр. Палієнко А.М.»
 16. Про внесення змін до рішення 7 сесії 6 скликання від 29.04.2011р. «Про затвердження технічної документації на право приватної власності на земельну ділянку гр. Єременка О.Б.»
 17. Про продаж права на земельні ділянки.
 18. Про проведення земельних торгів (аукціону).
 19. Про перелік земельних ділянок, які підлягають продажу.
 20. 2 Різне.