Під час засідання виконавчого комітету Менської міської ради було заслухано звіт секретаря адміністративної комісії при Менській міській раді Г.Чичкан, про роботу адміністративної комісії. Так Галина Віталіївна зазначила, що протягом 2013 року на розгляд адміністративної комісії при Менській міській раді надійшло 16 адміністративних справ, в тому числі:

– за ст. 156 ч.2 КУпАП – 6 справ (продаж  алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам).

– за ст. 155 ч.1. КУпАП – 3   справи (здійснення торгівельної діяльності без куточка споживача) .

– за ст. 152 КУпАП надійшла 1 справа (порушення правил благоустрою територій).

– за ст. 182 ч.1. КУпАП надійшло 2 адміністративні  справи (порушення законодавства щодо забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення)

– за ст. 180 КУпАП) надійшло 2 справи (доведення неповнолітньої  особи до стану алкогольного сп’яніння)

– за ст. 154 ч.1. КУпАП надійшло 2 адміністративні  справи (неналежне тримання собак та котів)

Всі справи розглянуті. За результатами розгляду адміністративних справ прийняті рішення та винесені постанови про накладення стягнення.

Накладено штрафів на суму 3825 гривень. Винесено 1 попередження та 1 справу закрито у зв’язку з закінченням строків накладення стягнення.

На кожному засіданні встановлювались причини та умови виникнення адміністративних правопорушень. Адміністративною комісією проводилась виховна робота серед громадян стосовно недопущення скоєння  адміністративних правопорушень, зосереджувалась увага на відповідальності за свої вчинки та поведінку, яка може призвести до негативних наслідків та скоєння правопорушень.

За результатами розгляду членами виконавчого комітету було принято відповідне рішення.