OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Перевага презентації – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись з реальним робочим місцем та з’ясувати всі питання, що виникають у людини під час індивідуальної співбесіди.

06 вересня 2016 року в Менському районному центрі зайнятості шукачам роботи презентували роботодавця, а саме: ТОВ «ФОЗЗІ-ФУД», яке знаходиться в селі Дмитрівка, Броварського району, Київської області.

ТОВ «ФОЗЗІ–ФУД» одна з найбільших торгово-промислових груп України, один з діючих українських рітейлерів з понад 600 торговельними точками на всій території країни, яка починає свою історію з 1997 року. Крім торговельних мереж, бізнес-інтереси групи компаній охоплюють виробництво продуктів харчування, банківський та ресторанний бізнес.

Найбільша цінність для компанії – особистість працівника.

Участь у заході взяли 27 безробітних громадян.

Фахівець з персоналу підприємства Санько Людмила Анатоліївна та інспектор відділу кадрів Дарнопих Ірина Олексіївна розповіли про умови роботи та вимоги до працівників, рівень заробітної плати, соціальні гарантії.

Наразі підприємству потрібні: вантажники; комплектувальники товарів; слюсарі з ремонту автомобілів; водії автотранспортних засобів. Їм пропонують: роботу в надійній компанії, офіційне працевлаштування, високий рівень заробітної плати, безкоштовне харчування, форменний одяг, житло, гнучкий графік роботи (можливість працювати вахтовим методом).

«Презентація роботодавця» пройшла дуже цікаво та інформативно. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцю за приділену увагу.

16 безробітних зацікавилися роботою та виявили бажання пройти співбесіду з керівництвом підприємства.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Менського районного центру зайнятості або безпосередньо у ТОВ «ФОЗЗІ- ФУД» за адресою:

село Дмитрівка, вул.Гоголівська,1а, Броварського району, Київської області, тел.(044)-321-03-08; (093)-488-25-36; (098)-608-36-39; (099)-937-37-79

 

Позначки: , , , ,