03 липня 2018 року представники Менської міської ради та молодіжної ради побували  на екскурсії у Верховній Раді України.

Будинок Верховної Ради України, в якому засідає єдиний законодавчий орган держави, місце, де ухвалюються доленосні для громадян рішення, та візитна картка нашої країни. Кожен українець знає, як виглядає сесійний будинок парламенту зовні, а також має змогу ознайомитися з ним зсередини, побувавши на екскурсії. 

Під час екскурсії гості побували біля почесного місця у центральному холі Верховної Ради, де зберігається наша державна реліквія – Прапор Незалежності України, відвідали кулуари парламенту, розглянули  картини «Державотворення». Співробітники  Апарату Верховної Ради намагалася донести свою розповідь про історію та архітектурну спадщину національного парламенту описовими засобами. Представники міської ради та діти, у свою чергу, намагалися на дотик побачити велич цієї споруди, відчути атмосферу будинку, в стінах якого відбуваються історичні події.    Слухачі екскурсії  мали змогу поспілкуватися з народним депутатом України від Радикальної партії Олега Ляшка Василем Амельченком.

Слід зазначити, що Екскурсії до Верховної Ради проводяться з 1997 року. У серпні 2017 році у приміщенні Верховної Ради було відкрито експозицію, що започаткувала створення Музею українського парламентаризму. Серед експонатів – прапор Державного Центру Української Народної Республіки в екзилі, грамота про складання повноважень Державного центру УНР, документи радянських спецслужб.

Верховна Рада стала першим державним органом в Україні, який створив 3D-тур будівлею парламенту.                     Поїздка та екскурсія до Верховної ради відбулася за сприяння міського голови  Геннадія Примакова.