22 серпня 2014 року минають четверті роковини з дня загибелі в зоні проведення антитерористичної операції Максима Андрейченка.

Народився Максим 30 вересня 1992 року у місті Мена Чернігівської області.

Після закінчення школи вступив до Конотопського політехнічного технікуму Сумської області. Здобув вищу освіту у Конотопському політехнічному інституті.

З 21 серпня 2013 року приступив на контрактну військову службу у частині А 1815 (селище Гончарівське Чернігівського району) механіком — водієм танка.

Загинув 22 серпня 2014 року внаслідок попадання снаряду в танк під час виконання бойового завдання у районі селища Біле Лутугинського району Луганської області.

Указом Президента України № 270 від 15 травня 2015 року «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

 Загиблому захиснику України встановлені меморіальні дошки на фасаді ОЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка та Алеї Героїв у місті Мена. Також пам’ятний знак випускнику-атовцю встановлений на фасаді Політехнічного технікуму КІ СумДУ в місті Конотоп Сумської області.

Він віддав своє життя за наше майбутнє! Вшануймо Героя Менщини, низько схиливши голови! Вічная йому пам’ять і слава!

Герої не вмирають!