Сьогодні 03 серпня минають треті роковини з дня загибелі земляка — учасника антитерористичної операції на території Донецької області Шумейка Олександра, який віддав своє життя захищаючи територіальну цілісність та незалежність нашої держави.

Народився Олександр 24 вересня 1982 року в с. Митчинки Бахмацького району Чернігівської обл., українець. У 2000 році закінчив навчання у Киселівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

У 2007 році одружився та виїхав на проживання в АР Крим м. Щолкіно.

У березні 2014 року приїхав до с. Киселівка Менського району.

11.02.2015 року був мобілізований Менським РВК, направлений у м. Рівне для навчань та бойового злагодження в учбову частину.

Шумейку Олександру присвоюють військове звання «рядовий», призначають на посаду «номер обслуги протитанкового артилерійського розрахунку ІІ взводу роти вогневої підтримки» в/ч п/п В 2304.

Військова частина направлена в район м. Горлівки Донецької області для участі у бойових діях.

Шумейко Олександр  героїчно загинув 03 серпня 2015 року під час вогневого зіткнення з противником в умовах двостороннього вогневого контакту, яке тривало з 23-00 години до 23 години 50 хвилин в районі м. Горлівка. Смерть настала від розриву 82-міліметрової міни.

Шумейко Олександр в бою показав себе рішучим та хоробрим військовослужбовцем, зі стійким характером та незламною силою волі.

Згідно Указу Президента України за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі 22 січня 2016 року Олександра Шумейко посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

03 серпня 2018 року о 12.00 у селі Киселівка Менського району відбудуться меморіальні заходи біля місця поховання захисника України.

Вічна пам’ять Героям!