Exif_JPEG_420

21 травня в приміщенні Менського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка працівниками відділу освіти було проведено нараду для керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Менської об’єднаної територіальної громади.

Важливим питанням порядку денного було впровадження інклюзивної освіти в освітянських закладах ОТГ та роль інклюзивно-ресурсних центрів в забезпеченні даною освітою дітей з особливими потребами. Директор Менського ІРЦ Ольга Скосир детально розповіла про напрямки роботи центру, відповіла на запитання учасників наради.

Серед інших питань, що були розглянуті на нараді – «Про навчальні плани та програми на 2018-2019 н.р.», «Про організований початок літньої відпочинкової кампанії в закладах загальної середньої освіти Менської ОТГ».

Також керівникам закладів було запропоновано ознайомитись з проектом Закону України «Про загальну середню освіту», який оприлюднено на сайті Міністерства освіти і науки України для обговорення та внесення змін.

Exif_JPEG_420

В рамках наради та з метою ознайомлення керівників з основними аспектами нововведень в Законі України «Про освіту» було запрошено  кандидата юридичних наук, доцента, адвоката, директора ТОВ «Терра-партнер» м. Чернігів Оксану Мірошниченко, яка провела змістовний семінар-тренінг на тему: «Основи законодавства про освіту». Протягом даного семінару було обговорено основні зміни, що внесені до чинного З.У. «Про освіту», які стосуються управлінської діяльності, ведення фінансових справ та роль керівника у вирішенні даних питань. За результатами семінару-тренінгу всі бажаючі отримають відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.

Exif_JPEG_420