Організатор конкурсу — виконавчий комітет Менської міської ради.

Місцезнаходження організатора конкурсу — м. Мена, вул. Поштова, 7.

Підстава для проведення конкурсу – рішення виконкому Менської міської ради №173 від 26.11.2015 року.

Час та місце проведення конкурсу – 06.01.2016 року о 15-00 год., зал засідань Менської міської ради, м. Мена, вул. Поштова,7.

Особа, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів — спеціаліст з організаційних, кадрових питань, а також питань освіти, охорони здоров’я та соціального захисту Менської міської ради, секретар конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Мена Осєдач Раїса Миколаївна, тел. 04644-31179.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

наявність не менше 2 сміттєприбиральних машин з боковим або заднім завантаженням; наявність в штаті не менше 2 водіїв автотранспортних засобів для виконання робіт з вивезення твердих побутових відходів; тарифи на вивезення ТПВ повинні бути сформовані відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від   26 липня 2006 р. № 1010 ,наявність практичного досвіду роботи з надання даного виду послуг не менше 1 року.

Послуги повинні надаватись в межах території міста Мена. Територія міста 15,68 км2. Середня відстань до об’єктів поводження з відходами складає 4 км. Житловий фонд в місті налічує 3904 приватних та 53 багатоквартирних будинки (1024 квартир). На території міста встановлено 143 контейнера для збору ТПВ, де застосовується контейнерний метод збору. Об’єм контейнера  для збору ТВП 0,7 м.куб. Також збір проводиться безконтейнерним методом.

Під’їзні шляхи — асфальтове або тверде ґрунтове покриття.

Об’єкти утворення побутових відходів на території міста Мена –

53 багатоквартирних житлових будинків (близько 2800 мешканців), з них:

9 будинків обладнаних централізованим опаленням;

до системи централізованого водопостачання підключено 760 квартир;

до системи централізованого водовідведення підключено 680 квартир;

відсутнє централізоване водовідведення – 80 квартир.

Будинки газифіковано,в місті створено 18 ОСББ , балансоутримувачі в багатьох випадках не визначені; біля багатоповерхових будинків встановлено 43 контейнера для збору ТПВ, де застосовується контейнерний метод збору, також збір проводиться безконтейнерним методом.

– 3904 одноквартирних житлових будинків (близько 9400 мешканців), з них:

з централізованим опаленням — відсутні;

газифіковано переважну кількість будинків;

до системи централізованого водопостачання підключено  3000 будинків;

до системи централізованого водовідведення підключено 10 будинків;

відсутнє централізоване водовідведення – 2990 будинків.

Біля одноквартирних житлових будинків встановлено 100 контейнерів для збору ТПВ, де застосовується контейнерний метод збору, також збір проводиться безконтейнерним методом.

– близько 180 підприємств, установ та організацій міста (юридичні особи), з них

установи та підприємства комунальної форми власності, підпорядковані Менській міській раді – 4; бюджетні установи та організації — 15; заклади охорони здоров`я; освіти, культури, спорту – 8; 11 юридичних осіб з загальної кількості мають централізоване теплопостачання; 41 підключено до системи водовідведення; 122 мають централізоване водопостачання; частина підприємств газифіковано.

Міське сміттєзвалище знаходиться на сході м. Мена на відстані 0,8 км. від міста Мена, та 0,05 км. від автодороги Р-12. Розрахунковий термін експлуатації сміттєзвалища — 25 років. Проектний обсяг видалення відходів в рік складає 33000 т. Міське сміттєзвалище загальною площею 6,1266 га.

Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії за адресою м.Мена, вул.Поштова,7 у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

Кінцевий строк подання конкурсної пропозиції: 06.01.2016 року до 10:00 год. Конкурсну документацію можна отримати — вул. Поштова,7, м. Мена, каб.№1 протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі, особисто або надсилається поштою.