Дата та час: 8 липня 2017 року о 18:00

 Місце проведення :  м. Мена, вул. Робітнича, 1, приміщення артмайстерні

 Контактна особа: Скляр Інна Володимирівна та Крицький Сергій Олегович

ПРОГРАМА

17:30 – 18:00 реєстрація учасників, кава-брейк

18:00 – 19:00 презентація посібника, роздача ознайомчих матеріалів

19:00 – 20:00  розмальовування будівлі

20:00 – 21:00 музичні виступи та театральна постановка

21:00 – 21:30 підведення підсумків

 

Театральна постановка, секрети успіху та виступ місцевих гуртів: це все і навіть більше чекатиме на учасників презентації посібника «Інструментарій для громадян», який навчить як впливати на владу для розвитку нашого міста.

ГО «Гром» та Менська молодіжна міська рада запрошує усіх активних громадян на унікальну презентацію посібника «Інструментарій для громадян», яка відбудеться 8 липня за адресою: вул. Робітнича, 1 (Артмайстерня). Початок о 18:00.

Кожен учасник отримає можливість на собі відчути, як це бути активним громадянином і впливати на життя в громаді. Окрім презентації в програмі заходів молодіжні ініціативи: оформлення фасаду артмайстерні, театральна постановка, невеличкі секрети успіху та виступи місцевих гуртів. Кожен зможе реалізуватися! Долучайтеся і будьте активними!

Даний захід відбудеться за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) та Інституту “Республіка” (www.inrespublica.org.ua) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), та Уряду Канади.