23 травня в приміщенні Менського ОЗЗСО ім. Т.Г. Шевченка I-III ступенів працівниками відділу освіти було проведено нараду для директорів пришкільних таборів Менської об’єднаної територіальної громади.

В нараді взяв участь Белашко Олександр Іванович, начальник Менського районного управління освіти головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області,  який ознайомив присутніх з вимогами санітарного законодавства при організації харчування дітей в пришкільних таборах.

Таран Олена Григорівна, начальник Менського головного управління статистики в Чернігівській області, ознайомила директорів пришкільних таборів  з правилами заповнення і подання звітної документації для пришкільних таборів.

Олещенко Анастасія Олександрівна, методист методичного кабінету відділу освіти Менської міської ради, доповіла про готовність пришкільних таборів до літньої відпочинкової кампанії у 2018 році.

Фахівець відділу освіти Менської міської ради з охорони праці  Полторак Юрій Володимирович ознайомив директорів пришкільних таборів з особливостями ведення документації, яка повинна  бути  в пришкільних таборах.

У рамках проведення наради Моргун Олексій Олександрович, спеціаліст навчально – методичного центру цивільного захисту і безпеки життєдіяльності Чернігівської області  провів для присутніх навчання з питань пожежної безпеки. По завершенні навчання для директорів пришкільних таборів було проведено тестування.

За інформацією відділу освіти Менської міської ради