“Європейський тиждень місцевої демократії” є щорічною загальноєвропейською кампанією, започаткованою Радою Європи 15 жовтня 2007 року.
Тиждень передбачає одночасне проведення національних і місцевих заходів в усіх країнах-членах Ради Європи з метою активізації процесів розповсюдження інформації щодо принципів та досягнення місцевої і регіональної демократії у Європі, сприяння обізнаності громадян щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залучення до прийняття управлінських рішень.
Відповідно до Указу Президента України “Про Європейський тиждень місцевої демократії” №922/2007 від 27.09.2007 року, Європейський тиждень місцевої демократії проводиться кожного року у тиждень, що включає 15 жовтня – дату відкриття для підписання Європейської хартії місцевого самоврядування в 1985 році.

Молодіжна рада не залишається осторонь і вже розпочала роботу над проведенням заходів в рамках Європейського тижня місцевої демократії. Разом із заступником міського голови Тетяною Вишняк активісти молодіжної ради  Тетяна, Катерина, Костянтин та Лілія планували цікавинки для міських шкіл.

 

Позначки: ,