img_3897

5 листопада у малому залі Менського районного будинку культури відбулося урочисте завершення футбольного сезону. Цьогоріч змагалися 22 команди, серед яких представники Менського та Сосницького районів. Боротьба була запекла і глядачі отримали багато приємних емоцій від гарної гри. В подяку за це футболістам було сказано багато приємних слів, подаровано невеличкий концерт.

За ініціативи міського голови Геннадія Примакова  було відзначено кращих з кращих футболістів міста.

Вперше за історію менського футболу дипломи отримали одразу чотири місцеві команди: “Темп”, “Авангард”, СК “Мена” та “Кооператор”. Також Геннадій Анатолійович вручив цінний подарунок – футбольний м’яч кожній із вищезазначених команд.

Приємно, що запекла боротьба у чемпіонаті точилася саме між міськими командами “Авангард” та СК “Мена”. І врешті-решт такий бажаний кубок дістався СК “Мена”.

Окрім командних здобутків було нагороджено і кращі особисті досягнення. Міський голова вручив Олександру Рубасі відзнаку кращого воротаря, а Ігорю Донцю – кращого форварда. Ігор Романенко від міського голови отримав звання кращого захисника. Андрій Гапон став кращим гравцем ФК “Авангард”.

Сподіваємося, що наступний сезон буде ще видовишнішим!

unnamed

img_3887