dscn6811

18 листопада міський голова завітав до Менської районної гімназії з почесною місією – привітати учаснків конкурсів, які проходили в рамках Європейського тижня місцевого самоврядування. В дружній атмосфері було підведено підсумки даного заходу. Також міський голова запросив діток до подальшої співпраці. Приємно, що у районній гімназії діє гурток журналістів, представники якого гідно представили гімназію у конкурсі творів “Якби я був депутатом міської ради”.

Кращі твори написали: Зезуль Даря, Гончаренко Марина, Гальчук Вікторія, Савченко Катерина, Вербило Богдан, Ірина Москалець, Марія Милейко, Сніжана Михуля. А серед юних художників кращими стали: Піціва Таня, Перепадиста Вероніка, Захарченко Марія, Михайленко Вікторія, Долинна Альона, Губенко Марина, Кушнеренко Анна, Марченко Іван, Давиденко Марина, Соломенник Вікторія, Олійник Аліна. За результатами інтернет голосування гран-прі отримав Ющенко Іван.

Усі дитячі ідеї цікаві і їх потрібно втілювати в життя з погоджується і керівництво гімназії і міський голова, тому в майбутньому на нас чекають фотани, клуби розваг, скейт доріжки і багато чого нового.

 
dscn6915

dscn6923

dscn6933