From Міські голови міста Мена 1944-2015

Міські голови міста Мена починаючи з 1944 року

Красногорський Михайло Арсентійович
1943 – 1945

Таран Григорій Лаврінович
1946

Нижник Іван Єсипович
05.02.1947

Корнієнко Михайло Васильович
1948 – 14.10.1949

Набок Василь Петрович
14.10.1949 – 19.12.1949

Мангер Олександр Юхимович
19.12.1949 – 19.09.1952

Шабатько Антоніна Федорівна
19.09.1952 – 12.12.1956

Пушко Степан Захарович
12.12.1956 – 06.03.1958

Вахненко Іван Миколайович
09.03.1961 – 12.12.1966

Сащенко Іван Юхимович
12.12.1966 – 17.03.1967

Назаренко Іван Микитович
1967 – 1969

Білий Володимир Петрович
18.04.1972 – 10.02.1976

Ковпак Михайло Степанович
10.02.1976 – 30.06.1982

Бирюк Григорій Олександрович
30.06.1982 – 25.03.1987

Пасинков Анатолій Миколайович
25.03.1987 – 22.09.1993

 

Кадушко Михайло Дмитрович
22.09.1993 – 30.09.2010

Фесюн Федір Іванович
16.11.2010 –

 

Позначки: ,