Команда фестивалю Barterwille Art Fest 2017 запускає першу екологічну акцію «Лампочки – не сміття!».

Приносьте нам відпрацьовані лампи розжарювання (звичайні лампочки) і ми порадуємо Вас унікальними сувенірами, виробленими з них, на фестивалі #BarterwilleArtFest, який проходитиме 14-15 липня 2017 року в місті Мена, Чернігівської області. Лампочки прийматимуться в спеціальних місцях збору відповідно до доданого списку (картонні коробки з логотипом фестивалю). Акція тимчасово діє тільки в межах міста Мена. Географію акції «Лампочки – не сміття!» будемо розширювати по мірі можливостей.

Щодо партнерства в екологічному напрямку, пишіть на нашу офіційну електронну адресу barterwillefest@gmail.com з позначкою «ЕКО»

Місця прийому лампочок:
– приміщення Менської міської ради
– Менська районна гімназія
– школа ім. Т.Г Шевченка
– КП «Менакомунпослуга»
– магазин «Лагрос»

Взявши за основу для символу фестивалю лампочку, як універсальний образ ідей, носій тепла і світла в пітьмі, ми взяли на себе відповідальність нагадати оточуючим про необхідність берегти природу.

Лампи розжарювання або звичайні лампочки, які використовуються нами у всіх сферах життя не являються такою проблемою, як люмінесцентні, але викидати їх у контейнери для скла все-таки не потрібно, оскільки лампове скло відрізняється по структурі від пляшкового. Наявність металевого цоколя і малої долі таких металів, як вольфрам, складає додаткове навантаження при сортуванні таких видів відходів.

Таким чином, ми намагаємось зменшити шкідливість впливу на навколишню природу такого виду відходів, як лампочки розжарювання, перетворивши їх в предмети домашнього декору і пам’ятні сувеніри.
Описание

Якщо Ваша організація бажає допомогти нам в цій непростій, але надзвичайно важливій справі (здати відпрацьовані лампочки, поставити короб для збору таких лампочок), пишіть на нашу офіційну електронну адресу barterwillefest@gmail.com з позначкою «ЕКО».

Відповідно до Державного класифікатору України «Класифікатор відходів ДК 005-96», затвердженого і введеного в дію наказом Держстандарту України від 29 лютого 1996 р. N89, який є чинним на сьогоднішній день, скло електротехнічне та вироби з безперервної скляної нитки та на її основі зіпсовані, забруднені або неідентифіковані, які не можуть бути використані за призначенням відноситься до групи відходів 31 і мають код 3130.1.0.19. В свою чергу склобій тарний та пляшковий, (збір якого йде в основному на вторинну переробку) відноситься до групи відходів 26 з відповідними кодами 2613.2.9.01 та 2613.2.9.02.

  • ми приймаємо лише звичайні лампи розжарювання. Люмінесцентні, ртутні та світлодіодні лампи не пропонувати, адже для їх збору і утилізації потрібна окрема ліцензія
 Більше інформації про це можна знайти за посиланням.
 

Позначки: ,