Сьогодні в приміщенні міської ради відбулося відкрите засідання тендерного комітету для визначення переможця тендерної процедури щодо виконання робіт в рамках реалізації проекту Європейського союзу “Реконструкція вуличного освітлення в м. Мена (в межах КТП 149, 186, 188, 202, 205, 212, 214, 343)”.

Тендерним комітетом розглядались дві пропозиції: ТОВ “Смарт Лайт Групп” склала більш як 10,6 млн. грн., а цінова пропозиція Консорціуму “Світло Менщини” склала – 10,2 млн. грн.

Відбір постачальника послуг проходив за європейськими правилами та процедурами.

Проаналізувавши адміністративну, фінансову та технічну документацію та з урахуванням цінової пропозиції, присутніми було прийнято рішення визнати переможцем Консорціум “Світло Менщини”.

Консорціум “Світло Менщини” заснований чернігівськими підприємствами Атілос та “Промінвестбуд Славутич”.

В даний час розпочато формальні процедури для підписання офіційного договору з виконання робіт.

Нагадуємо, що Проект “Реконструкція вуличного освітлення в м. Мена (в межах КТП 149, 186, 188, 202, 205, 212, 214, 343)” реалізується за підтримки Європейського Союзу рамках «Регіональної програми сусідства – сталі урбаністичні демонстраційні проекти на сході» (СУДеП).

Програма допомагає невеликим містам країн Східного та Південного Сусідства ЄС у вирішенні питань енергоефективності, підвищення енергетичної безпеки та економічного зростання.