dscn6708У дитячому садочку імені Гагаріна відбулися заходи в рамках Європейського тижня місцевої демокртаії. Дітлахи дізнавалися про те, що таке демократія та як реалізувати можливості місцевої демократії у власному житті. Приємно, що підростаюче покоління знає, що поняття “демократія” позитивне і є невід’ємною частиною громади.

Бажаючих стати мером виявилось не так уж і багато, зате знайшлися майбутні президенти, лікарі, вихователі, поліцейські та військові. Не обійшлося без казкових персонажів, таких як людина павук та принцес з мультиків.

Дітки на прикладі походу до місцевого краєзнавчого музею разом з вихователем розповіли, що таке демократія і як вони її реалізували. Під час гри дітлахи вміло справлялися з усіма завданнями і ще раз підтвердили, що місцева демократія, хоча і складне поняття, але дуже необхідне.

Не обійшлося і без завдань на екологічну тематику. Хлопчики та дівчатка шляхом голосування оплесками визначали чи правильно вчинили їх однолітки в тій чи іншій ситуації. Виявилося, що всі учасники давно економлять воду та тепло і навчають цьому своїх батьків. Енергоефективність не складна для дітлахів справа і всі швидко впоралися з завданнями. 

Діти пообіцяли застосовувати набуті знання у повсякденному житті та бути активними учасниками громади.

dscn6704

dscn6703

dscn6707

 

Позначки: ,