Менське районне управління юстиції Чернігівській області повідомляє, що з 01.01.2016 державну реєстрацію речових прав на новозбудовані, реконструйовані та інші об’єкти нерухомого майна, а також державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців можливо здійснити у нотаріуса.
Так, на виконання цих функцій державним та приватним нотаріусам було надано наступні повноваження:
– приймати документи для державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, а також здійснювати їх реєстрацію за принципом екстериторіальності в межах України;
– здійснювати державну реєстрацію права власності та інших речових прав незалежно від місце розташування об’єктів нерухомого майна в межах області, крім випадків проведення державної реєстрації прав в результаті вчинення нотаріальної дії (в таких випадках державна реєстрація прав проводиться за місце розташуванням (місцем реєстрації) майна, щодо якого вчинено правочин, чи за місце розташуванням (місцем реєстрації) однієї із сторін відповідного правочину).

Перелік державних та приватних нотаріусів Менського району до яких можна подати документи для державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців :
1. Менська районна державна нотаріальна контора Завідувач: Петрикей Катерина Іванівна 15600, Чернігівська обл., м. Мена, вул. Армійська, 1 (04644) 2 16 73, (04644) 3 19 14 info@mn.cn.notary.gov.u
2. Ніколаєнко Сергій Володимирович
15622, Чернігівська обл., Менський р-н,
смт. Березна, вул. Радянська 2-а(04644) 2 95 77
7462@mn.cn.notary.gov.ua

3. Новик
Віра Петрівна
15600, Чернігівська обл., м. Мена, вул. Чернігівський шлях, 5

 

Позначки: