579f0c4379aac

4 жовтня до міської ради завітали дуже дорогі гості — командир роти поліції спеціального призначення “Чернігів” Микола Масляний та бійці даного підрозділу. Вони нещодавно повернулися з Маріуполя, де патрулювали місто, виконували завдання на передовій та охороняли стратегічно важливі об’єкти, які підтримують життєзабезпечення міста.

Бійці приїхали подякувати Менській міській раді та особисто міському голові Геннадію Примакову за підтримку та допомогу територіальної громади міста Мена у забезпеченні бійців, що виконують свій конституційний обов’язок.

Було багато теплих слів і приємного спілкування: розповідали про свої будні і плани на майбутнє. Приємно, що наші земляки добре себе зарекомендували під час виконання службових завдань і навіть у такій нелегкій справі пам’ятають про малу Батьківщину.

Бійці приїхали не з пустими руками і від щирого серця подякували за привезену у вересні гуманітарну допомогу та вручили Геннадію Примакову, Анатолію Фурману, Володимиру Прилипку і Денису Бреусу — почесні відзнаки “За благодійну діяльність”.

 

dscn6622

 

Позначки: , ,